

Conferință de presă susținută de primarul municipiului Râmnicu Vâlcea, Mircia Gutău, vineri, 4 februarie 2022.
În deschiderea conferinţei s-a desfășurat ceremonia de înmânare a Diplomei de Cetățean de Onoare – văduvei eroului militar sublocotenent Remus Brînzan, titlu acordat post-mortem.
Urmăriți înregistrarea video